Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Sąd Rejonowy w Brzezinach
Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych
i w sprawach rodzinnych i nieletnich
ul. Waryńskiego 32
95-060 Brzeziny


kierownik zespołu
Ewelina Krasnowska
tel. 46 875 21 22,
e.krasnowska@brzeziny.sr.gov.pl,
poniedziałek, środa, piątek 8.00 – 14.00


sekretariat zespołu
Małgorzata Pieczywoda
tel 46 875 21 80
fax: 46 811 27 87, 46 811 27 86
zkss@brzeziny.sr.gov.pl


Kuratorzy zawodowi – pion rodzinny

Dominika Płocka – Sobierajska
poniedziałek, czwartek 7.30 – 15.30
d.plocka-sobierajska@brzeziny.sr.gov.pl,
tel 46 875 21 23

Czesław Wiwatowski
wtorek, piątek godz.7.30-15.30
c.wiwatowski@brzeziny.sr.gov.pl
tel. 46 875 21 25


Kuratorzy zawodowi – pion karny

Katarzyna Szklarek
poniedziałek, czwartek 7.30 – 15.30
k.szklarek@brzeziny.sr.gov.pl
tel. 46 875 21 82

Małgorzata Mazurkiewicz
poniedziałek 10.00 – 18.00; środa 7.30 – 15.30
m.mazurkiewicz@brzeziny.sr.gov.pl
tel. 46 875 21 83

Anna Urban
wtorek, piątek 7.30 – 15.30
a.urban@brzeziny.sr.gov.pl
tel. 46 875 21 84

Agnieszka Możdżeń
wtorek, czwartek 7.30-15.30,
a.mozdzen@brzeziny.sr.gov.pl
tel. 46 875 21 81

Rejestr zmian dla: Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej